Технічна підтримка користувачів

Співробітництво при проектуванні: тісна співпраця із замовником гарантує, що в результаті з'являється СКУ, в якій враховані особливості конкретного об'єкта автоматизації. Підтримка користувачів та супровід СКУ забезпечується протягом усього життєвого циклу систем.

Підтримка під час введення в експлуатацію: наші спеціалісти забезпечують шеф-монтаж обладнання СКУ. Вони також проводять тестування та введення в експлуатацію системи, гарантуючи економічний, швидкий та безпечний запуск СКУ.

Підтримка під час експлуатації: дослідна експлуатація СКУ проводиться разом із персоналом. Забезпечується гарантійне та післягарантійне обслуговування. Разом з основним обладнанням поставляються запасні частини та сервісні прилади..

Навчання: навчання персоналу проводять розробники СКУ на реальному обладнанні, що гарантує високий рівень навчання, що підтверджується сертифікатами, що видаються НВО «Імпульс».

Сервисная служба:
Телефон: +38 (050) 459 40 05

 

prev
01 / 02
next

Сєвєродонецьке НВО "Імпульс" – провідний в Україні розробник, виробник та постачальник високонадійних систем контролю та управління для атомної енергетики та залізниць.
 
Ми в соціальних мережах: