Основні напрями діяльності - розробка, виготовлення, поставка, введення в експлуатацію, підтримка експлуатації систем контролю та управління (СКУ) для об'єктів атомної енергетики, залізничного транспорту та інших галузей промисловості.

На основі розробок НВО «Імпульс» випущено понад 20 тис. систем контролю та управління. Вони введені в експлуатацію у всіх республіках колишнього СРСР, Болгарії, Угорщини, В'єтнамі, Індії, Китаї, Словаччини, Чехії, Фінляндії, Японії.

У НВО «Імпульс» реалізовано повний цикл створення СКУ: розробка технічних та програмних засобів, виготовлення, комплекс випробувань, введення в експлуатацію та підтримка експлуатації. Забезпечено супровід експлуатації протягом усього життєвого циклу СКУ.

СКУ розроблено на двох платформах нового покоління – МСКУ 3М, МСКУ 4М.

Система управління якістю сертифікована на відповідність вимогам стандарту України ДСТУ ISO 9001:2015 та міжнародного стандарту ISO 9001:2015

 

ОСНОВНА ПРОДУКЦІЯ

  ОСНОВНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЕНЕРГОБЛОКІВ АЕС З ЕНЕРГЕТИЧНИМИ РЕАКТОРАМИ ВВЕР-1000 І ВВЕР-440:

  ОСНОВНА ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ:
 
 
 
 
 
 

ЛІЦЕНЗІЇ І СЕРТИФІКАТИ

Відповідно до рішення про затвердження постачальника № РШ-П 0.18.097-16 фірма затверджена як корпоративний постачальник ДП НАЕК "Енергоатом".

Система управління якістю продукції сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015, ISO 9001:2015.

Продукція сертифікована, відповідає вимогам стандартів України, міжнародним стандартам, нормам та рекомендаціям МЕК та МАГАТЕ.


Сєвєродонецьке НВО "Імпульс" – провідний в Україні розробник, виробник та постачальник високонадійних систем контролю та управління для атомної енергетики та залізниць.
 
Ми в соціальних мережах: