Новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com

УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ СНВО "ІМПУЛЬС" У КОНФЕРЕНЦІЇ «ДЕНЬ ПОСТАЧАЛЬНИКА 2024» УКРЗАЛІЗНИЦІ

СНВО "Імпульс" як основний в Україні виробник систем залізничної автоматики отримало запрошення на конференцію «День постачальника 2024» Укрзалізниці.

ПРОВЕДЕНО ПРИЙМАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОРЕАКТОРНОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ АЕС

У січні 2024 р. на полігоні СНВО «Імпульс» було успішно проведено приймальні випробування комплекту технічних засобів та програмного забезпечення верхнього рівня модифікованої системи внутрішньореакторного контролю енергоблоку № 1 Південноукраїнської АЕС (ВР СВРК-М2).

ТИПОВІ ВИПРОБУВАННЯ РОБОЧОЇ СТАНЦІЇ ПС5140

У січні 2024 р. на майданчику СНВО «Імпульс» успішно проведено типові випробування робочої станції ПС5140.

ПРОВЕДЕНО ПРИЙМАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОРЕАКТОРНОГО КОНТРОЛЮ ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

У грудні 2023 р. на полігоні СНВО «Імпульс» було успішно проведено приймальні випробування верхнього рівня модифікованої системи внутрішньореакторного контролю енергоблоку № 4 Рівненської АЕС (ВР СВРК-М2).

СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОРЕАКТОРНОГО КОНТРОЛЮ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ НА УКРАЇНСЬКИХ АЕС

В межах виконання програми ДП «НАЕК «Енергоатом» із заміни російського палива на паливо компанії Westinghouse на енергоблоках АЕС після багаторічної ретельної та детальної апробації СНВО «Імпульс» розпочало впровадження систем внутрішньореакторного контролю СВРК-М2, побудованих на базі національного розрахункового комплексу "ImCore" власної розробки.


Сєвєродонецьке НВО "Імпульс" – провідний в Україні розробник, виробник та постачальник високонадійних систем контролю та управління для атомної енергетики та залізниць.
 
Ми в соціальних мережах: