Новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com

НА ЕНЕРГОБЛОКУ №1 ХАЕС ВВЕДЕНО В ПРОМИСЛОВУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ СУЗ

У серпні 2022 року в рамках комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків введено у промислову експлуатацію на енергоблоці №1 ХАЕС електрообладнання системи електроживлення системи управління та захисту (СЕП СУЗ).

ПРОВЕДЕНО ПРИЙМАЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ СИСТЕМИ РЕЙКОВИХ КІЛ МРЦ-У

11 серпня 2022 р. на інженерному полігоні СНПО «Імпульс» були успішно завершені заводські приймальні випробування (Factory Acceptance Testing) системи мікропроцесорних рейкових кіл МРЦ-У, виготовленої за контрактом з Siemens Mobility, для ділянки «Тарту-Койдула» Естонської залізничної дороги.

ВВОД В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДИСПЕТЧЕРСЬКОЇ ЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ НА ДІЛЯНЦІ «ПОМІЧНА — ЧОРНОЛІСЬКА»

В рамках контракту з АТ «УЗ», фінансованого за рахунок кредиту ЕБРР, введена в експлуатацію мікропроцесорна диспетчерська централізація МДЦ-У на ділянці "Помічна - Чорноліська" Одеської залізниці.

НА ЕНЕРГОБЛОКУ №2 ПАЕС ВВЕДЕНО В ПРОМИСЛОВУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ СИСТЕМУ ВІБРОШУМОВОЇ ДІАГНОСТИКИ

СНВО «Імпульс» продовжує виконувати свої зобов'язання щодо участі у заходах комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС.

ЩЕ ОДИН КРОК НА ШЛЯХУ ДО ГАРМОНІЗАЦІЇ СТАНДАРТІВ З ЄС

СНВО «Імпульс» отримало право нанесення СЕ маркування на обладнання системи ImproTRAIN-250, що є дозволом продавати системи до країн ЄС та країн, що визнають європейську сертифікацію.


Сєвєродонецьке НВО "Імпульс" – провідний в Україні розробник, виробник та постачальник високонадійних систем контролю та управління для атомної енергетики та залізниць.
 
Ми в соціальних мережах: