ВІТАЄМО З ДОСЯГНЕННЯМИ У СПОРТІ!

У жовтні 2024 пройшов турнір найсильніших юніорів Європи з настільного тенісу серед 19-річних спортсменок. У змаганнях взяли участь 10 найкращих молодих тенісисток континенту за запрошенням European Table Tennis Union.

Блискучого результату досягла Вероніка Матюніна, дочка співробітників СНПО «Імпульс» Олександра й Тетяни Матюніних, яка завоювала золоту медаль. У напруженому фіналі Вероніка перемогла спортсменку з Франції з рахунком 4:2.

InnoTrans

А у січні 2024 р. Вероніка стала чемпіонкою Європи з настільного тенісу серед спортсменок віком до 21 року. Континентальний чемпіонат з настільного тенісу серед молоді відбувся у Скоп’є (Північна Македонія). У фіналі Вероніка у напруженіщій боротьбі перемогла румунку Елену Захарію (4:3), завоювавши титул чемпіонки Європи.